Môžem objednať po telefóne?

Z dôvodu zaistenia presnosti objednávacích údajov akceptujeme iba objednávky cez e - shop a objednávky v písomnej forme . Telefonické objednávky neprijímame z dôvodu častých chýb v mene , doručovacej adrese alebo v špecifikácii objednaného tovaru . Projektorové lampy si najrýchlejšie objednáte prostredníctvom nášho e-shopu. Ak potrebujete s touto internetovou objednávkou pomôcť, využite návod, ktorý sme pre vás pripravili. Nebojte sa, je to ľahké. Ak budete mať napriek tomu s odoslaním internetovej objednávky akékoľvek problémy, zavolajte nám a prejdeme spolu objednávku krok za krokom. Potom už ju budete môcť sami bez problémov odoslať.

Objednávky elektronickou či bežnou poštou

Ak nechcete lampu do projektora z nejakého dôvodu objednávať v e-shope, môžete nám poslať objednávku e-mailom. V takom prípade do správy prosím uveďte:
  • presný popis tovaru, ktorý objednávate (napr. Lampa s modulom / bez modulu, originálna / kompatibilná atď.),
  • počet kusov vybraného tovaru,
  • meno a priezvisko,
  • názov spoločnosti,
  • fakturačné údaje,
  • doručovaciu adresu.
Rovnaké údaje uvádzajte aj v písomnej papierovej objednávke zasielanej bežnou poštou. Túto cestu často využívajú firmy a štátne inštitúcie. Pri tomto spôsobe objednávania tovaru prosím počítajte s miernym zdržaním objednávky. Omeškania však výrazne obmedzíte, ak nám objednávku zašlete na adresu kancelárie, nie na adresu sídla, viď kontakt.

Ak už viete o lampách všetko potrebné, stačí vybrať si tú správnu

Bleskurýchly sprievodca lampami

Nájdi lampu na 2 kliknutia

Lampy pre projektory

Lampy pre TV