Sú ceny a skladová dostupnosť na webe aktuálne?

Vieme, že je pre vás rýchlosť dodania novej projekčnej lampy kľúčové. Snažíme sa preto urobiť maximum pre to, aby boli dáta o skladovej dostupnosti a cenách našich produktov neustále aktuálne. Tieto údaje aktualizujeme každý deň.

Spravujeme dáta o tisícoch modelov

Predaj lámp do projektorov je pomerne neprehľadný odbor, ktorý je vďaka obrovskému množstvu produktov a údajov o nich náchylný k chybám. Lámp do projektorov je totiž skutočne veľké množstvo - v súčasnosti evidujeme bezmála 15 tisíc modelov projektorov a skoro jeden tisíc modelov projekčných televízorov, pre ktoré ponúkame lampy. Niektoré lampy sa používajú vo viacerých modeloch projektorov a TV, napriek tomu existujú tisíce druhov lámp do projektora. Radu z nich navyše ponúkame v niekoľkých variantoch.

Férový a transparentný prístup

Niektorí predajcovia lákajú zákazníkov na nízke ceny, avšak v čase nákupu potom zákazníkovi oznámia, že ním vybraná lacná lampa práve nie je k dispozícii a vnucujú mu produkt za vyššiu cenu. Podobných spôsobov jednania sa u nás nemusíte obávať, preferujeme férový a transparentný prístup k zákazníkom. Napriek tomu sa vo výnimočných prípadoch môže stať, že si u nás objednáte lampu do svojho projektora a my vás potom informujeme, že bohužiaľ nie je na sklade, alebo sa trochu líši cena. Môže napríklad dôjsť k tomu, že príde viac objednávok na rovnakú lampu veľmi rýchlo po sebe a zmena skladovej dostupnosti sa nestihne prejaviť na webe. Niekedy sa môže vyskytnúť aj chyba v databáze niektorého z dodávateľov. V takýchto prípadoch zákazníka kontaktujeme a navrhneme mu možnosti riešenia.  

Ak už viete o lampách všetko potrebné, stačí vybrať si tú správnu

Bleskurýchly sprievodca lampami

Nájdi lampu na 2 kliknutia

Lampy pre projektory

Lampy pre TV