INFOCUS
Lampy do projektorov INFOCUS

Vyberte model projektora INFOCUS, pre ktorý hľadáte náhradnú lampu.

Lampy pre projektory INFOCUS

Vybrať podľa produktového čísla

Lampy do projektorov INFOCUS podľa produktového čísla lampy

Nenašli ste model vášho projektora?

Ak nemáme lampu pre váš model projektora v ponuke, kontaktujte nás, a my sa pokúsime nájsť pre vás náhradnú lampu a ponúknuť vám ju v čo najkratšom čase.

Ponúkame lampy do projektorov INFOCUS všetkých variantov

Pre lepšiu orientáciu v našej ponuke sme pripravili prehľad nášho sortimentu. Náhradný svetelný zdroj pre váš projektor INFOCUS môžete kúpiť v niekoľkých variantoch. Jednotlivé varianty sa líšia predovšetkým cenou, náročnosťou na výmenu a spoľahlivosťou. Ponúkame ako originálne tak i kompatibilné produkty. Kompatibilné lampy majú zvyčajne iných výrobcov než tie originálne, napriek tomu sa vyznačujú veľmi dobrou kvalitou a spoľahlivosťou. Ich hlavnou prednosťou je cena. Ďalej ponúkame samotné výbojky bez montážneho modulu, ktorým sa podrobnejšie venujeme ďalej. Ďalším variantom sú lampy do projektora INFOCUS od spoločnosti Diamond Lamps - tu ide z pravidla o výbojku Philips usadenú v značkovom modulu. Podrobný prehľad pre výber vhodného typu nájdete na stránke o typoch lámp do projektorov.

Mám kúpiť lampu v modulu nebo bez?

Lampy INFOCUS ponúkame vo variante s modulom alebo bez - tzv. holú lampu. Varianty bez modulu odporúčame zákazníkom, ktorí už majú s výmenou svetelných zdrojov v projektora skúsenosti. Pri kúpe lampy bez modulu využijete Váš existujúci modul, z ktorého najprv vyberiete starú vysvietenú výbojku a nahradíte ju novou. Ak sa rozhodnete zaobstarať variant s modulom, je výmena veľmi jednoduchá a spočíva len v niekoľkých málo krokoch. Viac sa dozviete v kompletnom návode na výmenu lampy do projektora.

Ako môžem pri nákupe náhradné lampy ušetriť?

Keďže dôležitým kritériom pri nákupe tovaru býva vždy aj cena, ponúkame náhradné lampy vo viacerých variantoch. Úspornejšie sú riešenia bez montážneho modulu. Ďalšou úspornou možnosťou sú lampy obsahujúce kompatibilné výbojky na miesto originálnych. Veľmi zaujímavým kompromisom sú originálne lampy usadené v neoriginálnom module, prípadne produkty s podobnými vlastnosťami od spoločnosti Diamond Lamps.

Aké lampy pre projektory INFOCUS sú najspoľahlivejšie?

Všetky náhradné lampy, ktoré ponúkame sa vyznačujú vysokou mierou spoľahlivosti. Pre maximálnu spoľahlivosť však odporúčame kúpu originálnej lampy s modulom. Vysoko spoľahlivým riešením je tiež originálna výbojka usadená v neoriginálnom modulu a tiež Diamond lampa.