Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?

Osobný odber je možný v našej kancelárii na adrese Bubenská 1, Praha 7 Holešovice. Upozorňujeme, že nie všetky projekčné lampy, pri ktorých je na webe uvedené, že sú skladom, máme k dispozícii priamo u nás v kancelárii. Preto prosím vždy počkajte, až vám zašleme e-mail / SMS, že je objednávka pripravená. Väčšinou je lampu možné vyzdvihnúť už na druhý deň od objednania, v niektorých prípadoch už v ten istý deň, keď ste lampu objednali.

Platba pri osobnom odbere

Pri osobnom odbere môžete za lampu zaplatiť v hotovosti. Upozorňujeme, že v kancelárii pri osobnom odbere neprijímame platby kartou. Ak potrebujete vybrať peniaze z banky alebo bankomatu, na neďalekom Strossmayerovom námestí nájdete pobočky Českej sporiteľne, Komerčnej banky, Moneta Bank, UniCredit Bank aj Sberbank, vybavené bankomatmi. Bankomat Českej sporiteľne je aj v neďalekej stanici metra Vltavská.

Ako sa k nám dostanete

S MHD je to ľahké: Vydajte sa niektorou z električkiek číslo 1, 6, 8, 12, 17, 24, alebo 25 na Strossmayerovo námestie a potom pokračujte dve minútky pešo okolo kostola smerom k zastávke metra Vltavská (východným smerom). Môžete tiež prísť metrom - po "červenej" trase C sa vydajte do stanice Vltavská. Od východu z metra už uvidíte našu budovu. Ak chcete radšej prísť autom, počítajte s plateným státim. V okolí našej budovy môžete za poplatok parkovať v lokalitách Strossmayerovho námestia - okolo kostola, ďalej potom na uliciach Heřmanova a Dukelských hrdinov. Mimo platené státie radšej neparkujte, všade sú modré parkovacie zóny pre rezidentov, pre ktoré potrebujete parkovaciu kartu pre Prahu 7. Ak sa spoliehate na GPS navigáciu, odporúčame radšej zadať adresu Strossmayerovo námestie číslo 6 namiesto Bubenská 1.

Naša budova a kancelária

Kancelária spoločnosti Web Retail s. r. o. Sa nachádza na adrese Bubenská 1 -  v bývalej budove Elektrických podnikov hl. m. Prahy, ktorá je okrem iného známa aj ako dejisko mnohých kultúrnych podujatí. Vchod do budovy je v smere od magistrály (z východnej strany). Našu kanceláriu nájdete v 1. poschodí. Nad schodami sa dajte doľava a dvere do našej kancelárie zbadáte na konci chodby priamo oproti vám.

Ak už viete o lampách všetko potrebné, stačí vybrať si tú správnu

Bleskurýchly sprievodca lampami

Nájdi lampu na 2 kliknutia

Lampy pre projektory

Lampy pre TV