Lampa do projektora a lampa do TV

Lampa do projektora - ilustrační foto

Neviete, ktorá lampa do projektora je pre Vás tá správna? Najprv nájdite výrobcu Vášho projektora, potom vyberte model projektora.

Lampa do projektora nie je lacnou záležitosťou, s nami však máte na výber. Väčšinu bežných lámp do projektora ponúkame v niekoľkých variantoch. Môžete sa teda rozhodnúť, ktorý variant je pre Vás najlepší. Jednotlivé varianty sa líšia cenou, spoľahlivosťou a náročnosťou výmeny lampy v projektore, viď prehľad nižšie.


Lampa do projektora

Ponúkame lampu do projektora pre nasledujúce značky:
Lampa do TV - ilustrační foto

Lampa do TV

Neviete, ktorá lampa do TV je pre Vás tá správna?.
Najprv nájdite výrobcu Vašej TV, potom vyberte model Vašej TV.


Ponúkame lampu do TV pre nasledujúce značky:

Nenašli ste výrobcu Vášho projektora?


Ak nemáme model Vášho projektora v ponuke, kontaktujte nás a my sa pokúsime najsť pre Vás náhradnú lampu za najlepšiu cenu na trhu.


Lampa do projektora aj lampa do TV pre váš prístroj sa môže vyskytovať vo viacerých variantoch. V nasledujúcom zozname nájdete prehľad týchto variantov a info aké má táto lampa do projektora/ TV prednosti, či nevýhody.


 • Originálna lampa do projektora / lampa do TV s modulom
  Lampa v tomto variante sa vyznačuje maximálnou spoľahlivosťou, ľahkou výmenou ale vyššou cenou.
 • Lampa bez modulu - ilustrační foto Originálna lampa bez modulu
  Tento variant ponúka maximálnu spoľahlivosť a nižšiu cenu.
  Lampa do projektora či lampa do TV bez modulu je však náročnejšia na výmenu.
 • Neoriginálna lampa s modulom
  Lampa do projektora resp. lampa do TV v tomto variante je výrazne lacnejšia než originálne lampy s dostatočne vysokou mierou spoľahlivosti. Výmena lampy s modulom je ľahká.
 • Neoriginálna lampa bez modulu
  Holá kompatibilná lampa do projektora či TV predstavuje finančne najvýhodnejšie riešenie.
  Môže sa stať, že nebude tak spoľahlivá ako originálna lampa do projektora a jej výmena nie je tak ľahká ako u lampy s modulom.
 • Originálna lampa v neoriginálnom module
  Tento variant je rovnako spoľahlivý ako originálna lampa ale lacnejšia. Pretože ide o lampu s modulom je jej výmena ľahká.
 • Diamond lampa do projektora
  Táto lampa do projektora resp. lampa do TV ponúka maximálnu spoľahlivosť, ľahkú výmenu a nižšiu cenu než originálna lampa s modulom.
  Ak sa vyskytuje aj vo variante bez modulu, potom sa jedná o samostatnú výbojku od výrobcu Philips, ktorá má obdobné vlastnosti ako originálna lampa do projektora / TV bez modulu.

Pokiaľ si stále nie ste istý, ktorá lampa do projektora/ lampa do TV je pre Vás tým správnym variantom, navštívte našu sekciu Sortiment, ktorá je doplnená o užitočné informácie, tipy a odporúčania. Alebo nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke, telefonicky alebo e-mailom Radi Vám poradíme, ktorá lampa do projektora/ TV je pre Váš prístroj dostupná a v akých variantoch ju môžete zakúpiť. Zároveň Vám veľmi radi objasníme prípadné ďalšie otázky.

Či vybrať lampu s modulom alebo bez Vám pomôže rozhodnúť aj návod na výmenu lampy.

lampy do projektorov

Lampy do projektorov

lampy do tv

Lampy do TV

NIE STE SI ISTÍ? ZAVOLAJTE NÁM!

+421 221 028 512

alebo nám napíšte kont. formulárom

PRIHLÁSENIE UŽÍVATEĽA

e-mail:
heslo:
zatvoriť okno
TOPlist